Rolety ZEWNĘTRZNE

W naszej ofercie dostępne są ręczne, automatyczne  rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe cenionych producentów. Poszczególnie modele nadają się do montażu przy wznoszeniu nowych nieruchomości, a także w gotowych budynkach mieszkalnych. Wyróżniają się ze względu na jakość i estetyczne wykończenie. Sprawdzą się zarówno na drzwiach tarasowych, jak i przy oknach. Użyte podczas produkcji tworzywa sprawiają, że proponowane przez nas rolety są wytrzymałe i będą sprawdzać się przed kolejne lata. Systemy osłon okiennych stanowią doskonałą izolację, chronią przed przedostawaniem się promieni słonecznych do wnętrza, a także mogą służyć jako dodatkowe zabezpieczenie domu. Sięgamy po najbardziej optymalne rozwiązania. Świadczymy usługi profesjonalnego doboru odpowiedniego produktu jak również profesjonalnego  montażu.

Rolety zewnętrzne

Żaluzje fasadowe

Rolety zewnętrzne

W naszej ofercie dostępne są ręczne i automatyczne rolety zewnętrzne cenionych producentów. Poszczególnie modele nadają się do montażu przy wznoszeniu nowych nieruchomości, a także w gotowych budynkach mieszkalnych. Wyróżniają się ze względu na estetyczne wykończenie. Sprawdzą się zarówno na drzwiach tarasowych, jak i przy oknach.

Użyte podczas produkcji tworzywa sprawiają, że proponowane przez nas rolety są wytrzymałe i będą sprawdzać się przed kolejne lata. Systemy osłon okiennych stanowią doskonałą izolację, chronią przed przedostawaniem się promieni słonecznych do wnętrza, a także mogą służyć jako dodatkowe zabezpieczenie domu.

Sięgamy po najbardziej optymalne rozwiązania. Nasze ręczne oraz automatyczne osłony zewnętrzne montowane są w estetyczny sposób. Po montażu, w przypadku rolet nadstawnych lub podtynkowych , skrzynka zostaje pokryta tynkiem i jest niewidoczna.

 

Rolety zewnętrzne BECLEVER

 

Rolety zewnętrzne FART REVO

 

Rolety zewnętrzne SP-E

Żaluzje fasadowe

Nowoczesne i stylowe żaluzje zewnętrzne do świetne rozwiązanie dla każdego typu budynku. Skutecznie ograniczają dostęp światła do pomieszczeń. Po zaciągnięciu zatrzymują nawet 100% promieni słonecznych. W ofercie dostępne są modele C80 oraz Z90 z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.

Model C80, dzięki solidnie wykonanym piórom w kształcie litery C, umożliwia regulowanie nie tylko jasności, a także temperatury w pomieszczeniu. Model Z90 posiada z kolei specjalne listwy w kształcie litery Z, które wyróżniają się ze względu na dodatkową funkcję wyciszającą. Umożliwia również całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Oba modele dostępne są z napędem ręcznym lub elektrycznym. Posiadają także możliwość sterowania grupowego. Oferujemy żaluzje fasadowe w kolorystyce RAL. Dzięki swemu wykończeniu stanowią nowoczesny element wystroju fasady budynku.

Żaluzja fasadowa C80

Żaluzja fasadowa Z90

Tm Stolarka

Marcin Turski

ul. Oświęcimska 45, 43-100 Tychy

500 518 873

tychy@tmstolarka.pl