okna tychy

Coraz bardziej powszechne staja się systemy okien i drzwi przesuwnych. Są one dedykowane do nowoczesnych oraz z modernizowanych domów i mieszkań. Ich design i funkcjonalność wpisują się idealnie w wysokie wymagania obecnego budownictwa. Okna przesuwne i drzwi tarasowe od firmy TM stolarka z Tych,  zapewnia bardzo dobrą izolacyjność przed chłodemi hałasem oraz wysoki komfort codziennej obsługi. Okna i drzwi tarasowe codziennie odpowiadają za doświetlenie wnętrz, dodatkowo zapewniają kontakt ze światem zewnętrznym oraz izolują termicznie i akustycznie.

Dodatkowo wpływają na walory estetyki elewacji budynku i jego wnętrz. Poprzez rodzaj i rozmieszczenie okien oraz drzwi tarasowych uzależniona jest aranżacja pomieszczeń w domu. Od przesuwnych okien i drzwi z Tych oczekujemy, że będą się łatwo otwierać i zamykać oraz, że zapewnią nam bezpieczeństwo i one to wszystko robią, ponieważ nowoczesne okna i drzwi przesuwne od TM stolarka powstały z myślą o wszystkich tych funkcjach i oczekiwaniach użytkowników. Dodatkowo charakteryzuje je wyważony design oraz wysoka jakość połączona z funkcjonalnością i rozwiązaniami. Dzięki dostępności okien i drzwi przesuwnych w różnych kolorach i fakturach profili, mogą wpasować się swoją estetyką praktycznie w każdy projekt budynku. Są idealnym uzupełnieniem prostych form typowych dla nowoczesnej architektury, mogą również wprowadzić trochę nowoczesności do standardowych brył budynków. Atutem okien i drzwi przesuwnych jest fakt, że nie zabierają miejsca wewnątrz pomieszczeń, ponieważ ich skrzydła przesuwając się równolegle względem nieotwieranej części przeszklenia, co zapewniają swobodną aranżację pomieszczenia.
A dzięki temu rozmieścimy meble według własnych potrzeb, bez konieczności uwzględniania skrzydeł otwieranych do środka pomieszczenia. Poprzez zastąpienie klasycznych skrzydeł okiennych skrzydłami przesuwnymi dostajemy swobodną aranżację parapetu oraz blatu kuchennego pod oknem. Zastosowany w oknach przesuwnych mechanizm zamykający zapewnia łatwą obsługą skrzydeł oraz sprawia, że element przesuwny jest równomiernie dociskany i dobrze dopasowany do ramy, co zapewnia wysoką szczelność. Pomimo dużych powierzchni przeszklonych okna przesuwne i drzwi tarasowe od TM stolarka dobrze zabezpieczają wnętrza domu przed chłodem i hałasem.